Dodatki do bielizny

Dodatki bieliźniarskie

Dodatki do bielizny, czym są, co zaliczymy do tej grupy produktowej?

Po co nam kobietom tego typu akcesoria bieliźniarskie?

Właściwie nie ma chyba kobiety, która nie kocha swojej bielizny. Dbamy o nią , a nawet tę droższą pielęgnujemy wręcz z namaszczeniem. Jak przychodzi czas na odświeżenie swojej bielizny trzeba oczywiście skorzystać z prania. Nie mówimy tu o praniu w tradycyjnej pralce, ale nasza ukochana bielizna zasługuje na szczególne traktowanie.

Obniżacz zapięcia biustonosza

Obniżacz zapięcia biustonosza

Tym złotym środkiem jest proszek do ręcznego prania bielizny, który co prawda nie jest takim typowym dodatkiem bieliźniarskim, ale można go do tej grupy zaliczyć, gdyż zastosowanie ma indywidualne jak każdy kolejny dodatek, o którym będziemy w dalszej części mówili. Oczywiście po takim odświeżeniu masz ślicznie pachnącą bieliznę, którą później z wielką przyjemnością będziesz zakładała,a świeżość bielizny to nasze lepsze samopoczucie.

Wkładki pod ramiączka biustonosza

Wkładki pod ramiączka biustonosza

Każda z nas wie, jak trudno o dobrze dobrany biustonosz. Właściwy zakup wymaga wielogodzinnych poszukiwań w sieciówkach czy w sklepach internetowych. Jeżeli pasuje nam fason, to nie możemy dobrać wymiaru. Znajdziemy wymiar, to nie pasuje nam kolor. Znajdziemy kolor i wymiar, to znów cena przekracza nasze możliwości i znów jesteśmy w punkcie wyjścia. Sytuacja jest znacznie bardziej dramatyczna wówczas, kiedy poszukujemy biustonosza o specyficznym, nietypowym fasonie. Zgranie wymiaru, fasonu, koloru i ceny graniczy z cudem, a i tak ostateczny zakup nie zawsze daje pełną satysfakcję. Najczęściej wybieramy podstawową wersję biustonosza na dwóch ramiączkach. Niestety, tu zaczynają się pewne niedogodności, które mogą zniwelować określone produkty

Dodatki do bielizny

Jakie mamy korzyści z tych dodatków do bielizny?

Przedłużka obwodu biustonosza

Przedłużka obwodu biustonosza

Ramiączka – przydadzą się do sukienek i bluzek bez rękawków, wówczas zakładając ramiączka silikonowe , biust jest utrzymywany, a silikon spaja się z karnacją naszego ciała.

Obniżacz zapięcia – idealny jest do sukienek i tunik z wyciętymi plecami, pozwoli obniżyć tak zapięcie biustonosza, że nie będzie ono widoczne na odkrytych plecach.

Ściągacz ramiączek – zbliża do siebie ramiączka stanika, co czyni go przydatnym do tradycyjnie lubianych przez panie bokserek.

Przedłużka obwodu – przedłuża życie naszego biustonosza, jak w obwodzie zrobi się za ciasny. Możemy wówczas nawet o kilka centymetrów przedłużyć obwód i uratować stanik.

Wkładki – uformują, uwydatnią piersi w biustonoszu, co poprawi nasz seksapil kobiecy i w drugiej kolejności samopoczucie.

Epoletki – inaczej podkładki pod ramiączka, sprawią ulgę naszym ramionom przy posiadanych przez wiele pań miseczek od E wzwyż.

Reasumując dodatki bieliźniarskie przedłużą życie naszej bieliźnie, poprawią nasz nastrój i obniżą koszty zakupu nowej i często kosztownej bielizny. Dlatego też należą do grupy bardzo ważnych produktów, których z pewnością nie zabraknie w naszej szufladce.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *