Skarpetki FIORE na każdą okazję

FIORE to szeroka gama produktów. Poczynając od rajstop idąc poprzez zaskakujące wzory pończoch, podkolanówek, a kończąc na skarpetkach.

Starając się zgrupować rodzaje skarpetek damskich można by wyróżnić:

  • skarpetki z masażem – spód ma specjalną fakturę, która masuje i dba o komfort naszej stopy
  • cienkie przewiewne skarpetki – idealne na letnie dni
  • skarpetki z mikrofibry – na każdą porę roku
  • skarpetki ze srebrną nitką – sprawdzą się na przyjęciach

Wygodne skarpety z masażem

to linia massage o grubości zwykle 20den lub 40den. Posiadają, oprócz wygodnej faktury masażu prosto z labolatorium Fiore, bezuciskowy ściągacz oraz struktura materiału wzbogacona jest o antybakteryjne jony srebra.

 

 

Stopy są wiązane z zakończeniami nerwowymi prowadzącymi do naszych organów jak płuca, żołądek, trzustka itd.. Efekt uciskający, ściskający mają z pewnością dobry wpływ na pobudzane zakończenia neuronowe, więc w pewnym stopniu masowane stopy zwiększają komfort i samopoczucie całego organizmu.

 

Cienkie skarpetki

Idealne na ciepłe dni, chociaż i w jesienne też znajdą zastosowanie do półbutów. Nie zawsze nosimy odkryte buty, a przede wszystkim nie zawsze chcemy mieć odkryte stopy. Tutaj sprawdzą się cienkie skarpetki. Dobierz kolor i wzór, który będzie najlepszy do Twojego looku.

 

 

kropeczki są ponadczasowe i lubiane przez wiele pań…

 

 

paseczki mają również wiele zwolenniczek…

 

 

Skarpetki z mikrofibry

Są to najbardziej klasyczne i kryjące skarpetki Fiore. Zupełnie gładkie lub ze wzorkiem spotkasz w ofercie producenta. Popularne kolory to czaarny, szary i jasny beżowy w odcieniu linen.

 

 

mikrofibra i wzorki to eleganckie połączenie…

 

 

Skarpetki ze srebrną nitką

Srebrne akcenty czy to w rajstopach, pończochach czy skarpetkach sprawdza się na stylowe rauty. Czy to święta czy przyjęcia połysk w elemencie naszej garderoby jest mile widziany. Niby tylko elegancka kreacja, aż tu w blasku flesza pojawia się ten czarujący błysk na tym elemencie , który chcesz wyeksponować  – dziś to są skarpetki 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *