Stopki damskie – chętnie noszone i popularne w okresie letnim

Można mówić o stopkach, że to takie skarpetki ciachnięte i pozbawione części zakrywającej kostkę. Dłuższe stopki będą sięgały pod kostkę ( modele sportowe ) , a te zakrywające piętę i palce są właściwie do latania na co dzień.

Główna zaleta to ochrona stopy przed otarciami. Zresztą skarpetki też chronią. Jednak stopki są skryte i nie rzucają się tak w oczy, co przy krótkich spodenkach czy sukienkach już odgrywa większą rolę – stylizacyjną.

Wizualne wrażenie to bosa stopa w obuwiu – najlepiej zakrytym nie w sandałkach. Jednak np beżowe stopki z wyciętą częścią na palce ( takie też są spotykane ) można zakładać do sandałków czy balerinek. Nie ma właściwie obuwia do którego nie można by założyć stopki.

Inne koronkowe stopki damskie mogą stanowić również element ozdoby, którym to zawsze można się pochwalić i zanęcić zazdrosne spojrzenia.

Właściwie to ważne jak będziesz się czuła w fajnych i modnych stopkach… pewnie wspaniale …

Tak właściwie jakie rodzaje stopek znasz ? Parę modeli poniżej Tobie przedstawimy. Może przypadną Ci do gustu i zechcesz sprawdzić ich dostępność w sklepie.. Do dzieła…

 

Gładkie stopki

Beżowe gładkie stopki

Beżowe gładkie stopki F33

 

Low CAT Ris

Low CAT Ris czerwone

 

Gładkie stopki MONA różowe, turkusowe , fioletowe

Gładkie stopki MONA różowe, turkusowe , fioletowe

 

Gładkie nie znaczy nudne, ale wygodne i kolorowe. Wśród gładkich stopek znajdziesz najbardziej popularne – beżowe czy czarne. Na szczęście producenci nie przestają na tych dwóch barwach – różowe, fioletowe, czerwone i inne kolory znajdziesz w ofercie producentów tych znanych i tych mniej znanych.

 

Stopki koronkowe

 

Baletto

Baletto

 

Stopki F27

Stopki F27

 

Glamour 4 MONA

Glamour 4 MONA

 

Koronkowe mogą być całe zrobione z koronki lub koronka może być jedynie w części palców, a reszta stopki jest gładka. co jest praktyczniejsze ? To już zostawiam Tobie do oceny… Chociaż eleganckie są jedne i drugie.

 

Stopki malowane wzorkiem

 

Stopki w ciemne kóleczka

Stopki w ciemne kółeczka

 

Stopki w ciemne ciapki

Stopki w ciemne ciapki

 

Czarne stopki w czerwone wstęgi

Czarne stopki w czerwone wstęgi

 

 

Różnorodność stopek jest duża. począwszy od zupełnie gładkich w jednolitym kolorze, wesołych ze wzorkami czy już barokowych z koronki wykonanych. Z pewnością powinnaś mieć w garderobie nie tylko jeden model, ale pełną różnorodność wzorów i kolorów. W końcu przy tych naszych pełnych szafach damskiego obuwia, każdy rodzaj stopki znajdzie swoje zastosowanie.

Oglądaj więc, noś i kupuj różnorodne modele stopek damskich.. i niech się noszą wygodnie…

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *